Hakkımızda

 

Alan Burada, Satan Burada

 

KİMALIRSA.COM; Emlak, Vasıta, Vasıta Yedek Parça & Aksesuar, Elektronik, Ev & Bahçe & Ofis, Hobi & Eğlence & Sanat, İş Makineleri & Ustalık-Bakım & Hizmetler, İş & İşçi Bul ve Diğer kategorilerinde hemen her türlü ihtiyacınıza yönelik ilanların yer aldığı ücretsiz bir ilan sitesidir. Sitemizde gerek ikinci el, gerekse sıfır (kullanılmamış) ürünler yer almaktadır.

 

Bu sitenin ortaya çıkmasındaki temel düşünce, günümüzde alışverişlerin büyük oranda internet üzerinde yapılmaya başlandığı, dolayısıyla bu alışverişlerin kullanışlı, karmaşık olmayan ve doğrudan hedefe yönelik ilanlar arasından rahatlıkla yapılabileceği, güvenilir alışveriş sitelerine ihtiyaç duyulduğu kanaatidir.

 

Ayrıca sitemiz bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaktan dolayı da son derece gururludur. Bu çerçevede sitemizde toplumsal huzuru ve kardeşliği pekiştirmeyi, insanlara paylaşma duygusunun hazzını yaşatmayı hedefleyen ‘Bağışlar’ adı altında bir kısım yer almaktadır. Sitemiz, maddi çıkar hedeflemeyen kullanıcılarımızın, mülkiyetlerinde bulunan ve atıl duran her türlü eşyayı ihtiyaç sahiplerine rahatlıkla bağışlayabilecekleri bir platform olma özelliğine sahiptir. Bu düşünceye sahip kullanıcılarımız ilanlarını verirken, özellikler arasında yer alan ‘Evet, Bağış’ seçeneğini işaretlediklerinde, ihtiyaç sahibi kimseler veya ihtiyaç sahibi kimselere ulaşmayı hedefleyen yardım dernekleri bu bağıştan haberdar olup sizlere kolaylıkla ulaşabilir ve kullanmadığınız, elinizden çıkarmayı düşündüğünüz eşyanız bir başkası için çok önemli bir ihtiyacı karşılayabilir.